Wyjazd do Jump World

11 grudnia klasa IV a wybrała się na wycieczkę do katowickiego Jump World'u. O godzinie 9.00 dotarli na miejsce i po przebraniu
w sportowe ubrania byli gotowi do wspólnej zabawy, którą zaczynała krótka rozgrzewka oraz przypomnienie zasad sportowego zachowania.

Uczniowie mieli do dyspozycji boiska do kosza i siatkówki, basen z gąbkami i wiele innych atrakcji. Zabawie przyglądali się wykwalifikowani instruktorzy, którzy służyli pomocą i radami, jak dobrze wykorzystać czas na trampolinach. Około godziny 11.00 nastąpił powrót uczniów do Koziegłów, gdzie udali się na lodowisko, znajdujące się na boisku szkolnym „Orlik”. Razem z wychowawcą szusowali po lodzie.

Wycieczka była udana, a uczniowie zadowoleni z faktu, iż mogli aktywnie spędzić czas w gronie rówieśników.