VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego CHIPSET.

21 lutego 2018 roku odbył się pierwszy internetowy etap VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego CHIPSET, do którego przystąpiło 220 uczniów województwa śląskiego. Etap miał charakter testu rozwiązywanego przez dwuosobowe grupy uczestników na platformie e-learningowej. Test składał się z kilkudziesięciu pytań jednokrotnego i wielokrotnego wyboru.

Spośród uczniów Zespołu Szkół w Koziegłowach najwyższe wyniki osiągnęły grupy w składzie:

Karol Binkowski klasa II a i Paweł Gaj klasa II a
Natalia Jasik  klasa III c i Łukasz Łuszczyk klasa III a
Bartek Radecki  klasa VII a i Michał Matyja  klasa VII a
Paweł Masłoń klasa III b i Dominik Włodarczyk klasa II a
Justyna Cempa  klasa II a i Dominika Długosz klasa II a

Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie klasy II a: Karol Binkowski i Paweł Gaj.

Finał VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego CHIPSET odbył się 28 lutego 2018 roku w Technicznych Zakładach Naukowych w Częstochowie. Do rywalizacji przystąpiło 50 młodych adeptów informatyki. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.
W  oczekiwaniu  na  wyniki konkursu uczestnikom zaprezentowano kierunki  kształcenia  w szkole,
 a następnie  odbyła  się  pokazowa  lekcja  języka angielskiego i demonstracja doświadczenia „układy techniki wysokich napięć”.

Finalistami konkursu zostało dwóch uczniów z Koziegłów: Karol Binkowski i Paweł Gaj, zajmując  6. miejsce wśród 25 drużyn biorących udział w II etapie konkursu. Gratulujemy!