Rok szkolny 2011/2012

Podsumowanie Jurajskich Konkursów Przedmiotowych

Podsumowanie osiągnięć uczniów kolejnej edycji Powiatowych Konkursów Przedmiotowych
Konkursy organizowane przez Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych pod patronatem władz powiatu myszkowskiego mają już dwunastoletnią historię. 15.06.2012r. w  Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Koziegłowach odbyło się tegoroczne podsumowanie.

Dzień Europy

23 maja w naszej szkole odbył się Dzień Europy. Nasi uczniowie zobaczyli ciekawe i barwne prezentacje multimedialne o Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Holandii oraz Szwecji  przygotowane specjalnie na tę okazję przez uczniowie LO.

Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

Od 2011 roku 1 marca został ustanowiony przez Sejm RP świętem państwowym, poświęconym żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego.

Koncert kolęd

W piątek, 20 stycznia, w koziegłowskim domu kultury odbył się koncert kolęd "Raduj się świecie" oraz inscenizacja Jasełek w wykonaniu uczniów ZS z Koziegłów.

Bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny

14 grudnia  w naszej szkole panowała wyjątkowa atmosfera.

Już po raz kolejny został zorganizowany kiermasz świąteczny.