ZOSTAŃ NASZYM PRZYJACIELEM

I Ty nam możesz pomóc. Przekaż 1% swojego podatku na rzecz naszej szkoły.
 Twoja inwestycja na pewno wróci do Ciebie.
 Dzisiaj pomagasz swoim dzieciom, jutro wnukom, a pojutrze...

W odpowiednich rubrykach PIT-u należy wpisać:

Numer KRS: 0000052078
     Wnioskowana kwota - wartość możliwego odpisu
     Wyrażam zgodę /  nie wyrażam zgody na przekazanie danych osobowych
     OPP–  właściwe zaznaczyć.

Cel szczegółowy: Zespół Szkół w Koziegłowach

Dobrowolne wpłaty na konto Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół
w Koziegłowach: 92 8279 1010 0321 1278 2003 0001.

Szanowni rodzice!

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”

Albert Schweitzer

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie, składają Państwu najserdeczniejsze podziękowania za wszystko, co zrobiliście w mijającym roku kalendarzowym. Za Waszą pracę na rzecz szkoły – dziękujemy, zawsze możemy liczyć na Państwa pomoc. Życzymy Państwu dalszej wytrwałości i kolejnych sukcesów w waszych rodzicielskich obowiązkach i tych, które podejmujecie z własnej woli, tylko po to, by wspierać naszą małą społeczność. Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Jednocześnie pragniemy wyrazić szczerą nadzieję, że nasza współpraca będzie równie owocna w nowym roku kalendarzowym.

Dzięki Państwa hojności przekazany na szkołę 1% podatku sprawił radość i zadowolenie naszym dzieciakom. Do świetlicy szkolnej został zakupiony: stół bilardowy, stoły do gry piłkarzyki, sprzęt nagłaśniający, artykuły papiernicze. Dziękujemy.