Z życia szkoły SP

W stolicy Dolnego Śląska

W dniach 1 -2 czerwca uczniowie klas IVa i IVb pod czujnym okiem pań: K.Turoń – Miklas, J. Konopki i K. Kuci zwiedzili stolicę Dolnego Śląska – Wrocław.

Wizyta w bibliotece

30 maja klasa IVa pod opieką pań: J. Konopki i M. Nowak odwiedziła pobliską bibliotekę publiczną mieszczącą się w MGOPK w Koziegłowach.

Byliśmy w stolicy

W dniach 24-25 maja  2017r. byliśmy uczestnikami szkolnej wycieczki do Warszawy.
W ciągu dwóch dni udało nam się zwiedzić tylko  niewielką część stolicy ,ale i tak jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Pierwszego dnia mogliśmy się zapoznać z pracą radiowców – zwiedziliśmy program 1, 2 i 4 Polskiego Radia , podglądaliśmy trwające na żywo audycje,  nagrywaliśmy swoje mini wywiady z koleżankami i kolegami. Niektórych paraliżował strach przed mikrofonem, inni czuli się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Przedszkolaki w szkole

W dniach 24 i 26 maja uczniowie  klasy pierwszej gościli swoich młodszych kolegów
i ich opiekunek
z przedszkola. Przedszkolaki wzięły udział w dwóch lekcjach. Obejrzały zeszyty
i książki, z których uczą się ich starsi koledzy.

Pamiętajmy o swoich małych ojczyznach

W maju br. uczniowie Zespołu Szkół mieli wspaniałą okazję poznania skrawka historii ziemi koziegłowskiej „Pamiętajmy o swoich małych ojczyznach.”