Jesteś tutaj:Start

Dzisiaj na tablicy

UWAGA !

W dniach 28, 29 marca oraz 2 kwietnia 2024r.

sekretariat czynny w godzinach

Regionalny Konkurs Recytatorski

26 marca wspaniali recytatorzy naszej szkoły wzięli udział w gminnych eliminacjach XXXV Regionalnego Przeglądu Recytatorskiego Wrażliwość na Słowa. Kategorię klas I – III reprezentowały uczennice: Zuzanna Sętkowska, Lena Szudej i Oliwia Wcisło, zaś w grupie  klas IV – VI swe artystyczne możliwości przedstawili:  Maciej Dawid, Martyna Łopata i Julia Boroń.

Pierwszy Dzień Wiosny!

PIERWSZY  DZIEŃ WIOSNY to w naszej szkole -  kolorowy zawrót głowy i dzień bez plecaka.

Uczniowie w tym dniu wykazali się dużą kreatywnością w poszukiwaniu „zastępstwa” dla tradycyjnego plecaka. Zeszyty i podręczniki zostały spakowane w wózki dziecięce, kosze na śmieci, walizki, poszewki od poduszek, kosze sklepowe, a nawet wózki do rowerów. Liczyła się pomysłowość i inwencja twórcza, a tego naszym uczniom nie brakuje

,,Baśnie śnieżnego lasu" - Sophie Anderson

Moim najnowszym odkryciem jest książka pt. ,,Baśnie śnieżnego lasu" Sophie Anderson.

,,Pomyśl chwilę, zmień wiele" - Richard Wiseman

Ostatnio udało mi się przeczytać książkę Richarda Wiseman'a ,,Pomyśl chwilę, zmień wiele".

Relacja ze zbiórki żywności Caritas w koziegłowskich sklepach.

W dniach 8-9 marca 2024 r. na terenie całej Polski, w tym też na terenie Caritas Archidiecezji Częstochowskiej została przeprowadzona XXIV zbiórka żywności – Tak pomagam.