Aktywni uczniowie nagrodzeni.

Uczniowie gimnazjum i liceum, należący do zespołu teatralnego „Bez nazwy” oraz pełniący honorową służbę w pocztach sztandarowych, w nagrodę za godną postawę, reprezentowanie szkoły, propagowanie kultury słowa oraz zdobywanie funduszy
dla Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Koziegłowach, pojechali 14 czerwca na wycieczkę do Krakowa.

Na początku młodzież mogła przenieść się w przeszłość, spacerując po uliczkach średniowiecznego i renesansowego miasta, odwiedziła siedzibę królów – Wawel i Kazimierz – starą dzielnicę żydowską. Głównym jednak punktem była wizyta w teatrze Bagatela na komedii „Szalone nożyczki”. Uczniowie wspaniale się tam bawili i brali bardzo aktywny udział w kreowaniu przedstawienia, bo sztuka tak została napisana, iż to od widza zależy, jak potoczą się losy bohaterów. Uczestniczy wrócili bardzo zadowoleni i chcą podziękować za nagrodę, którą ufundowało im Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Szkół w Koziegłowach.