Relacja ze zbiórki funduszy na rzecz budowy Domu Hospicyjnego w Zaleszanach.

W dniach 25, 26 lutego 2020 r. odbyła się w naszej szkole zbiórka funduszy na rzecz budowy Domu Hospicyjnego w Zaleszanach. Organizatorem całego ogólnopolskiego przedsięwzięcia jest Fundacja „Z Serca Dla Serca” (ul. Jana Pawła II 7, 37-415 Kępie Zaleszańskie).

W zbiórkę było zaangażowanych siedmiu uczniów naszej szkoły z kl. VIa, VIIb  i VIII. Łącznie zebrano 587, 87 zł. Za udział w akcji otrzymaliśmy podziękowanie od Prezesa Zarządu Fundacji P. Karola Czarneckiego. W imieniu uczniów –wolontariuszy i swoim własnym dziękuję za dary serca na tak szlachetne dzieło.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu – Jarosław Trębski