Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Koziegłowach

W dniu dzisiejszym 9. marca w koziegłowskiej hali sportowej uczniowie z powiatu myszkowskiego walczyli o wyjście na Rejonowe Igrzyska w tenisie stołowym. W turnieju wzięło udział 18 drużyn w czterech kategoriach. O najwyższe miejsce na podium walczyło 43 zawodników i zawodniczek. Zanim wyłoniono tych najlepszych rozgrano 32 mecze.

Mimo ogromnych chęci i ogromnej woli walki zwycięzca mógł być tylko jeden. I tak w Igrzyskach Dzieci najlepszą drużyną okazała się Szkoła Podstawowa z Żarek, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkoła w Niegowie zdeklasowała pozostałe szkoły zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. I to te dwie szkoły będą reprezentowały powiat myszkowski na Rejonowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Nawara, Anna Nowak, Karolina Bączyńska, Zuzanna Szczęsna, Wiktoria Cesarz, Maciej Puszczewicz, Oskar Kupis. Opiekunem drużyny jest Aneta Myrmus. Bardzo dziękuję uczniom, którzy pomagali podczas turnieju. Ich pomoc była nieodzowna. Bardzo, bardzo dziękuję: Adzie Gocyle, Wiktorii Świerczewskiej, Ani Matyi, Wiktorowi Gwardysiowi, Mateuszowi Firkowi, Bartkowi Puszczewiczowi. Dziękuję również za pomoc w sędziowaniu chłopakom ze Szkoły Podstawowej z Lgoty Górnej.

A tak przedstawiają się wszystkie wyniki.

IGRZYSKA DZIECI – kategoria dziewcząt

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Żarkach