Pożegnanie Absolwentów

Zakończenie szkoły dla uczniów klasy trzeciej liceum to ważne wydarzenie. Uroczystość ta

w naszym zespole miała bardzo podniosły charakter.

Młodsi koledzy z klas drugich przygotowali akademię, dbając o zachowanie niezwykłej atmosfery. Wielką niespodzianką okazało się wystąpienie Pani dyrektor Joanny Luli, która  przekazała życzenia abiturientom w niezwykły sposób. Wykonała utwór Pawła Kukiza  pokazując wychowankom, że można przełamywać nieśmiałość i wyznaczać sobie cele, które mogą wydawać się nieosiągalne. Spotkanie uświetniła uroczysta gala wręczania Orderów Marii Skłodowskiej - Curie. Następnie absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły i nagrody za szczególne osiągnięcia. Teraz jeszcze przed nimi matura, a potem wymarzone długie wakacje. Życzymy naszym abiturientom tylko dobrych wyborów i realizowania wszystkich planów, nawet tych trudnych do osiągnięcia. Powodzenia.