Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

Niestety! Wakacje już za nami. Ciekawe, dlaczego wszystko co miłe, tak szybko się kończy
i przemija ? Niektórzy oczekiwali tego dnia z lekką obawa i niepokojem, ale może byli tez tacy, którzy czekali z utęsknieniem? Na pewno szczególne uczucia targały uczniami klas pierwszych.

W poniedziałkowy poranek 3 września najpierw odbyła się msza św. w parafialnym kościele, a potem wszyscy gimnazjaliści i licealiści udali się do szkoły. Na hali sportowej odbyła się krótka uroczystość. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i gimnazjalnego, głos zabrały panie wicedyrektor Jolanta Wyleciał oraz Maria Cwanek, które życzyły uczniom i nauczycielom samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Następnie przedstawiono wychowawców klas pierwszych. Szkolny chórek „pożegnał lato na rok”, a grupa uczniów z IIB i II LO powitała nowy rok szkolny „kabaretowo”. Chociaż jeszcze nie zabrzmiał głos szkolnego dzwonka, to wakacje już na pewno skończone. Nie martwcie się! Uszy do góry! Koniec tego roku szkolnego (28 czerwca 2013) już niedługo – tylko 298 dni!!!