WITAJ SZKOŁO!

3 wrzesnia w naszej szkole odbyła sie uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/2013. Uczniowie klas trzecich pod kierunkiem swoich wychowawczyń zaprezentowali krótki program artystyczny.

Wszystkich obecnych na uroczystości  powitała pani dyrektor Joanna Lula, a w szczególności pierwszoklasistów, rozpoczynających naukę w naszej szkole. Najmłodsi zostali ciepło przyjęci przez starszych kolegów i koleżanki. Po tych pięknych chwilach niestety przyszedł czas na powrót do rzeczywistości. Uczniowie  wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie uświadomili sobie, iż wakacje ostatecznie się zakończyły i od jutra rozpoczyna się nauka, która otworzy przed nimi wiele możliwości, ale łączy się także z wytężoną pracą.