Dzień Chłopaka

Ostatniego września przypada Dzień Chłopaka. Jak co roku, również i teraz dziewczyny
z poszczególnych klas nie zapomniały o swoich klasowych kolegach
.

Z tej okazji w każdej klasie przygotowały drobne upominki dla chłopaków i wykazały się swoimi kulinarnymi talentami w postaci ciast zaserwowanych na klasowych poczęstunkach. Zwieńczeniem tegoż święta była zorganizowana 27 września  przez  klasę III c dyskoteka szkolna. W trakcie szkolnej imprezy zrobiła się ,,zadyma” – a to za sprawą dymiarki oczywiście. A całość oświetlił na kolorowo stroboskop (specjalna lampa wytwarzająca miganie).Nad dobrą zabawą czuwali: DJ Soczewa (Dominik Habrzyk),  Mikser Vegas  (Patryk Bryłka) oraz  Lipson (Wiktor Lipa). Dzień Chłopaka to również świetna okazja do integracji uczniów klas pierwszych. Z takiej możliwości lepszego poznania się skorzystali właśnie uczniowie klasy I c. Wraz z wychowawcą panem mgr Wiesławem Popczykiem    5 października 2012 roku  na ,,Orliku” zorganizowali święto pieczonego ziemniaka, czyli popularne pieczonki. Plenerowemu spotkaniu uczniów towarzyszyły śmiech i zabawa, a otaczająca nas teraz jesienna aura sprawiła, że atmosfera przy wspólnym ognisku była jeszcze weselsza.