Mikołajki

Dzień świętego Mikołaja jest dniem pełnym radości dla dzieci, poprzedzonym niecierpliwym oczekiwaniem na spełnienie się marzeń. Każdy z nas ma w pamięci mikołajkowe prezenty, buty wypełnione słodyczami czy też lalki i misie wystające spod poduszki w grudniowy poranek.

Jak co roku, tak i tym razem, odbyły się w naszej szkole mikołajki.  Wizyta św. Mikołaja to dobry znak świadczący o tym, że wszyscy byli, bądź starali się być grzecznymi i zasłużyli na prezenty. Uczniowie  oraz pracownicy szkoły zostali obdarowani słodyczami.  Samorząd zorganizował również mikołajkową loterię fantową. Uczniowie mogli wylosować sympatyczny upominek. Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku. Mamy nadzieję, że św. Mikołaj w przyszłym roku również do nas zawita.