INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

2 września 2013 roku o godz. 8.00 Mszą św. w kościele parafialnym rozpoczęto inaugurację roku szkolnego 2013/2014.

Dalsza część uroczystości dla uczniów gimnazjum i liceum odbyła się w hali widowiskowo - sportowej.

Po odśpiewania hymnu narodowego oraz szkolnego przywitano wszystkich zgromadzonych
i przystąpiono do części artystycznej. Zawierała ona przedstawienie fragmentu historii Polski
z okresu II wojny światowej, recytacje wierszy oraz wykonanie utworów muzycznych o charakterze patriotycznym przez chór młodzieżowy, które nadały podniosły nastrój. W repertuarze zespołu znalazły się „Rota” i „Biały Krzyż”.

Akademię zakończyło złożenie życzeń z okazji nowego roku szkolnego przez Dyrekcję. Następnie uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

ZAPRASZAMY DO GALERII