A MOŻE PROJEKT, W KTÓRYM MOŻNA WYGRAĆ „NIEZŁĄ KASĄ”?

27 września do naszej szkoły zawitali goście z Fundacji Viribus Unitis z Katowic. Dla klasy III b gimnazjum i I LO odbyły się trzygodzinne warsztaty pod hasłem: Europejska kwintEFSencja, czyli warsztaty o Unii Europejskiej, polityce spójności i Europejskim Funduszu Społecznym.

Uczniowie dowiedzieli się ciekawych rzeczy na temat autoprezentacji, tworzenia ciekawych prezentacji multimedialnych, najnowszych projektów organizowanych przez Fundację. Licealiści zostali zaproszeni do gry miejskiej, gdzie będzie można się wykazać pomysłowością i kreatywnością. Obie grupy otrzymały informacje o konkursie na projekt, z którego można pozyskać niezłą „kasę” dla naszego środowiska. Niektórzy uczniowie już mają kilka niezłych pomysłów.