WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY

Z okazji pierwszego Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski zorganizował Wybory Miss
i Mistera Szkoły. Imprezę prowadził Mateusz Firek oraz Mateusz Mesjasz, natomiast
w skaład jury weszli: Julia Maszczyk, Julia Puszczewicz, Kamila Piekarska, Amelia Psonka oraz Wojciech Pąpka. W wyborach wzięli udział przedstawiciele klas IV-VI.
Klasę IVA reprezentowała Dominika Zawiązalec oraz Bartosz Puszczewicz, klasę IVB Dominika Długosz oraz Patryk Kaźmierski, klasę VA Natalia Flacha oraz Łukasz Łuszczyk, klasę VB Maria Zimońska oraz Jakub Czarnecki, klasę VIA Sandra Ostrowska oraz Paweł Filipczyk.

Kandydaci wzięli udział w sesji zdjęciowej, zaprezentowali się w strojach wiosennych oraz odpowiadali na pytania przygotowane przez jury. Wszyscy kandydaci zaprezentowali się fantastyczne, toteż wybór nie był łatwy. Ostatecznie tytuł Miss Szkoły zdobyła Sandra Ostrowska z klasy VIA, natomiast tytuł Mistera Szkoły Patryk Kaźmierski z klasy IVB.