EUROWEEK

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obozie edukacyjnym Euroweek  "Szkoła Liderów" w Długopolu Dolnym, który jest projektem współfinansowanym przez Unię Europejską.

Obóz odbywał się w dniach 27-31 marca 2014r. Uczestnikami byli uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych. Zajęcia były bardzo atrakcyjne i ciekawe, prowadzone przez wolontariuszy pochodzących z egzotycznych krajów. Dzielili się oni informacjami  na temat kultury, obyczajów, potraw oraz tańców ludowych  swoich państw.

Uczniowie brali udział w warsztatach, prezentacjach multimedialnych, uczyli się tańców, pracowali w grupach, grali, śpiewali  i tworzyli własne projekty. Przez cały czas pobytu posługiwali się językiem angielskim. Oprócz zajęć uczestniczyli w wycieczkach do Długopola Zdroju,  Międzygórza i do Rezerwatu "Wodospad Wilczki".
Na zakończenie obozu wszyscy otrzymali certyfikaty i zaproszenie na kolejny turnus. Uczniowie nie kryli zadowolenia i wyrazili chęć kolejnego uczestnictwa w tym projekcie.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej, która znajduje sie na dole strony w "plikach do pobrania".