UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

1 września 2014r. o godzinie 8.00 mszą świętą w kościele w Koziegłowach rozpoczęto nnowy rok szkolny 2014/2015. Po mszy z kościoła wszyscy uczniowie wyruszyli do szkoły na dalsze uroczystości.

Na hali sportowejuczniowie przywitali zebranych. Chór jak zawsze towarzyszył uczniom wygłaszającym przedstawienie. W ich repertuarze znalazły się nie tylko hymn szkoły, ale rórnież "Rota", "Kryjka" i żegnaj lato na rok". "Rota" nadała harakter podniosły i patriotyczny, ponieważ uczniowie mieli przygotowane przedstawienie związane z II wojną światową. Na koniec głos zabrały panie wicedyrektorki Pni Maria Cwanek oraz pani Jolanta Wyleciał, które poinformowały uczniów klas pierwszych o ich wychowawcach. Po akademii wszyscy rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami i aby poznać plan lekcji na nadchodzący pierwszy dzień nauki.