Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września uczniowie Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego rozpoczęli nowy rok szkolny 2014/2015. Inaugurację roku szkolnego poprzedziła msza święta w kościele parafialnym. Uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią Iwoną Laszczyk serdecznie powitali wszystkich zgromadzonych uczniów
i Grono Pedagogiczne krótkim programem artystycznym.

Szczególne życzenia skierowane były do nowych uczniów naszej szkoły, czyli pierwszoklasistów. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy pan Jacek Ślęczka, który życzył uczniom i nauczycielom wielu sukcesów i zadowolenia w nowym roku szkolnym.  Następnie głos zabrała pani dyrektor Joanna Lula składając życzenia powodzenia i wytrwałości w realizowaniu celów oraz bezpiecznego roku szkolnego.