JAK ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ ?

Dnia 14.10.2014 świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klas IIIb i IIIc przygotowali wspólnie program artystyczny poświęcony trudnej pracy nauczycieli i pracowników szkoły. Zawarł on przede wszystkim serdeczne podziękowania i życzenia, wypowiedziane przez młodzież, ...

ale także przepięknie  wyśpiewane przez chór . Nie zabrakło też humoru. Nasi aktorzy odegrali zabawną scenkę o szkolnym życiu, w której wypowiedzi bohaterów zostały zastąpione przez świetnie dobrane fragmenty utworów muzycznych . Przedstawione postacie i sytuacje wzorowane były na tych, spotykanych w barwnej, gimnazjalnej rzeczywistości, co dodatkowo podkreślała ich charakteryzacja. Pojawił się nawet układ choreograficzny. Wszyscy wspaniale się bawili. Na sali słychać było śmiech i panowała wyjątkowa atmosfera. Te radosne, wspólnie spędzone chwile, z pewnością zapadną w pamięci wszystkim uczniom i nauczycielom.