Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

Wakacje dobiegły końca. Uczniom i nauczycielom przypomniał o tym pierwszy dzwonek, który rozległ się w szkolnych murach we wtorek, 1 września.

Rok szkolny rozpoczął się Mszą Świętą w Kościele św. Marii Magdaleny w Koziegłowach. Następnie uczniowie i nauczyciele udali się do hali sportowej naszej szkoły, gdzie nastąpiła uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2015/2016.

Pierwszy września to nie tylko początek roku szkolnego. To ważna data w historii Polski - data wybuchu II wojny światowej. Z okazji 76. rocznicy tego wydarzenia uczniowie klasy II i III pod kierunkiem pani Bogusławy Balińskiej przygotowali wzruszające przedstawienie. Zebrani obejrzeli także film na temat II wojny światowej.

Po zakończeniu części artystycznej pani wicedyrektor Jolanta Wyleciał życzyła gimnazjalistom  wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.