Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

1 września 2015 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej- Curie rozpoczęli kolejny rok szkolny.

Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta w Kościele św. Marii Magdaleny w Koziegłowach. Następnie uczniowie udali się do szkoły, gdzie nastąpiła uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016.

Uczniowie we wzruszającym przedstawieniu przygotowanym wraz z panią Bogusławą Balińską, przypomnieli zebranym, że ten dzień jest niezwykle ważny dla Polaków . To data wybuchu II wojny światowej. Młodzież obejrzała z tej okazji film związany z tym wydarzeniem.

Następnie pani wicedyrektor Jolanta Wyleciał życzyła licealistom wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.