Warsztaty dla uczniów LO

30 września mieliśmy okazję spotkać się w naszej szkole z Adamem Wasiołką - wykładowcą Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i tłumaczem przysięgłym języka angielskiego.

Tematem zajęć, prowadzonych w języku angielskim i polskim, przygotowanych przez naszego gościa, były "Taboo Questions, czyli o co nie należy pytać Europejczyka".
Ankiety przeprowadzone wśród studentów z różnych krajów pozwoliły wyłonić listę pytań niewygodnych, kłopotliwych i krępujących. Adam Wasiołka zadawał je naszym uczniom          i uczył, jak umiejętnie na nie odpowiadać bądź sprytnie omijać udzielania odpowiedzi, co w świecie biznesu może być nie lada wyzwaniem.
Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem naszych uczniów, którzy nie mogą doczekać kolejnej wizyty Pana Adama w Koziegłowach.