Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W czwartek 27 marca 2011r. w budynku Gimnazjum nr 1 w Koziegłowach odbyły się gminne eliminacje z OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum ogólnokształcące.

Uczestnicy konkursu musieli odpowiedzieć na 25 pytań testowych z zakresu szeroko rozumianej wiedzy pożarniczej, a następnie najlepsi z nich brali udział w części finałowej - ustnej, odpowiadając na pytania przed komisją. Po pierwszej części pisemnej i serii pytań ustnych czołowe miejsca zajęli:

SZKOŁA PODSTAWOWA:

1.Adrianna Pala - Koziegłowy

2. Kamil Grabiszewski - Koziegłowy

3. Bartosz Kaim - Winowno

GIMNAZJUM:

1. Anna Knapik - Koziegłowy

2. Dominika Buła - Koziegłowy

3. Michał Matyja - Pińczyce

LO:

1. Katarzyna Jagusiak - Koziegłowy

2. Michał Wawrzyńczak - Koziegłowy

3. Dawid Kuźba - Koziegłowy

Uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy, a zwycięzcy poszczególnych kategorii reprezentować będą naszą gminę na eliminacjach powiatowych 30.03.2011r. w Myszkowie.