Żegnamy naszych tegorocznych abiturientów

Dnia 28.04.2017r. nasi tegoroczni maturzyści świętowali zakończenie roku szkolnego. Uroczystość rozpoczęła się przekazaniem  sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu z klasy drugiej. Tradycją stało się już, że to druga klasa, żegnała starszych kolegów, życząc im powodzenia na dalszej drodze życia. Pani dyrektor w swoim przemówieniu również złożyła im piękne życzenia, kierując do naszych maturzystów  wiele serdecznych słów dodających otuchy, a na koniec dedykowała absolwentom piosenkę Anity Lipnickiej pt. „Wszystko się może zdarzyć”.

Zastępca  burmistrza także gratulował uczniom opuszczającym mury szkoły. Dorocie Machowskiej, która otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, wręczył Nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta  Koziegłowy. Poza tym wielu uczniów otrzymało podziękowania, dyplomy, statuetki za udział w zajęciach teatralnych, zawodach sportowych, pomoc przy organizacji zawodów czy służbę w poczcie sztandarowym. Nadszedł też czas na wspomnienia z minionych trzech lat nauki w naszym liceum. Obejrzeliśmy zdjęcia, a maturzyści pod przewodnictwem pani Anny Łuszczyk- Matyi zaśpiewali  piosenki, m. in. „Dni,których nie znamy” Marka Grechuty. Gorąco dziękowali nauczycielom                     i  wychowawczyni za wspólnie spędzone chwile , cierpliwość, pomoc i życzliwość.

Zgodnie z tradycją szkoły maturzyści otrzymali „Maryśki”,  czyli nagrody w nietypowych kategoriach. W tym roku były to np. „brazylijskie pośladki” „wiecznie niewyspana” „paker roku”. Ten miły, żartobliwy akcent rozweselił absolwentów  przed wkroczeniem na nową , nieznaną jeszcze drogę.

ZAPRASZAMY   DO GALERII