• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Rok szkolny 2010/2011

Inauguracja roku szkolnego 2010/ 2011

    W środę 1 września nastąpiło uroczyste rozpoczęcia roku szkolnego   2010/ 2011.  Poprzedziła go inauguracyjna  Msza św., odprawiona w kościele parafialnym.

Wizyta uczniów i nauczycieli z Lycée Jean de Pange.

W ramach umowy o współpracy w dniach 27.09 2010 - 1.10.2010 przebywała w naszej szkole z rewizytą grupa uczniów i nauczycieli z Lycée Jean de Pange, - szkoły średniej w Sarreguemines we Francji. Wspólnie kontynuowano realizowanie rozpoczętego w ubiegłym roku projektu pt. „Rok szkolny w Polsce i we Francji".

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej społeczności szkolnej, dlatego w naszym zespole odbyła się 14 października nie tylko uroczysta akademia, w której uczniowie uczcili nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły, ale także do grona licealistów zostali przyjęci pierwszoklasiści.

Turnieju Wiedzy Literacko – Historycznej

Mamy przyjemność poinformować, że nasz kolega z klasy III Michał Szczęsny został jednym z dziesięciu finalistów XVII Regionalnego Turnieju Wiedzy Literacko - Historycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Obchody 11 Listopada

11 listopada to dzień Święta Narodowego, dzień radości z odzyskania Ojczyzny, to dzień w którym naród powstał z kolan, to dzień powrotu nadziei Polaków. Na ten dzień czekały pokolenia.