• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Rok szkolny 2011/2012

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Czy pamiętacie pierwszy września, kiedy to ze smutkiem w oczach i rozpaczą w sercu przekraczaliśmy po raz kolejny mury szkoły?

Z żalem myśleliśmy o minionych wakacjach, a następne wydawały się tak odległe. Nic jednak nie trwa wiecznie! Nawet rok szkolny! Oto znów jesteśmy na finiszu! Czas na wypoczynek! 

Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca 2012 r. uczniowie Koła Europejskiego, których opiekunami są Pani Monika Kania nauczyciel języka angielskiego i Pani Violetta Andrusiewicz  nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej przygotowały wspólnie z uczniami prezentację multimedialną przedstawiającą to, czego uczniowie nauczyli się i poznali w czasie  roku szkolnego. Krótka prezentacja przybliżyła wszystkim historię Unii, przedstawiła obecne kraje członkowskie, najważniejsze instytucje oraz miejsce Polski w Unii Europejskiej. 

Gminny konkurs ortograficzny

30 maja 2012r. po raz kolejny odbył się w Szkole Podstawowej w Koziegłowach Gminny Konkurs Ortograficzny „WESOŁE DYKTANDO”. Konkurs składał się z dwóch części. 

Gminny konkurs recytatorski

W MGOPK w Koziegłowach odbyły się Eliminacje XIV Miejsko - Gminnego Regionalnego Konkursu Recytatorskiego, w którym wzięło udział 29 uczniów i uczennic. Repertuar obejmował utwór poetycki i fragment prozy, a uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych. Magdalena Buchta uczennica klasy IIIb zajęła III miejsce.

Osikowa Dolina

Uczniowie klasy IIIa i IIIb wraz z wychowawczyniami odwiedzili „Osikową Dolinę”. Koziegłowy są jedynym miejscem w Polsce, gdzie istnieje kilkuwiekowa tradycja wyrabiania ozdób z drewna osikowego. 

W „Osikowej Dolinie” produkuje się artykuły dekoracyjne sezonowe i całoroczne. Ozdoby choinkowe, świąteczne, stroiki, kompozycje kwiatowe
i wiele innych. Odbywają się tu również pokazy, warsztaty i szkolenia.