• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Stowarzyszenie

 

 

Stowarzyszenie 
na Rzecz

Rozwoju Zespołu Szkół 

w Koziegłowach


 

Skład Zarządu:

Grażyna Polak – prezes

Iwona Moczulska – wiceprezes

Karolina Turoń-Miklas – skarbnik

Renata Gross – członek

Agata Flacha – członek

 

Działalność Stowarzyszenia mogą Państwo wspomóc poprzez członkowstwo (deklaracje do pobrania
w sekretariacie szkoły podstawowej) oraz przez dobrowolne wpłaty na konto Stowarzyszenia:
92 8279 1010 0321 1278 2003 0001.

 

Liczymy na Państwa obecność na imprezach organizowanych pod patronatem Stowarzyszenia,
dobre serce i pomoc w realizacji zamierzonych celów.


Pracownia sensoryczna

Z wielką przyjemnością i radością informujemy, iż nasza szkoła ma salę do integracji sensorycznej. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Państwa hojność i wielkie serce. Wspieraliście nas jako sponsorzy i goście na naszych przedstawieniach.

„Czego nie wiecie o Hamlecie?”

7 kwietnia po raz szósty Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Koziegłowach oraz zespół teatralny „Bez nazwy” byli organizatorami  spotkań teatralnych. Zaproszenie przyjęły lokalne władze, sponsorzy – ludzie dobrej woli, gospodarze Miejsko – Gminnego Ośrodka Promocji Kultury oraz wszyscy sympatycy zespołu teatralnego.

Wizyta w teatrze Bagatela

Uczniowie gimnazjum i liceum, należący do zespołu teatralnego „Bez nazwy” oraz pełniący honorową służbę
w pocztach sztandarowych, w nagrodę za godną postawę, reprezentowanie szkoły, propagowanie kultury słowa oraz zdobywanie funduszy

dla Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Koziegłowach, pojechali 14 czerwca na wycieczkę do Krakowa.

Jubileusz 5 -lecia

Zespół teatralny „Bez nazwy” założony przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Koziegłowach ma już pięć lat! Na swój jubileusz 2. kwietnia aktorzy zaprosili lokalne władze, wszystkich występujących i sympatyków zespołu teatralnego, sponsorów – ludzi dobrej woli, gospodarzy Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury. To dzięki ich życzliwości i pomocy mogą realizować działalność statutową, finansować programy edukacyjne, pomagać dzieciom i młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej. Uroczystość została uwieczniona przez ROI STUDIO z Mysłowa, za co organizatorzy są niezmiernie wdzięczni.

Uchodzi nie uchodzi ... a żenić się trzeba !

„Kochajcie teatr w sobie, a nie siebie w teatrze.” – słowa wielkiego reformatora teatru Konstantego Stanisławskiego od kilku lat z powodzeniem wciela w życie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół w Koziegłowach. W kwietniu zaprosiło na cztery wiosenne   spotkania teatralne.