• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Rok szkolny 2012/2013

WITAJ SZKOŁO!

3 wrzesnia w naszej szkole odbyła sie uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/2013. Uczniowie klas trzecich pod kierunkiem swoich wychowawczyń zaprezentowali krótki program artystyczny.

Dzień pieczonego ziemniaka

W tym roku "Dzień pieczonego ziemniaka" zorganizowany został na "Orliku" przez rodziców uczniów klas: IVa, VIa i VIb przy współpracy wychowawczyń.

Zbiórka makulatury

Wrzesień to miesiąc akcji ekologicznych. Pamiętamy o Sprzątaniu Świata – i jego małej cząstki- naszej okolicy. Każdego roku  angażujemy się też w zbiórkę makulatury.

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

12 października 2012 r. odbyła się uroczysta akadamia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pogram artystyczny, który miał charakter koncertu życzeń został zaprezentowany przez wychowanków pani Violetty Andrusiewicz oraz pani Karoliny Turoń-Miklas. Podczas akademii odbyła się "Wielka Gala 2012", podczas której uczniowie wręczyli nauczycielom medale w ośmiu kategoriach.Oprawę muzyczną uroczystości zapewniła  pani Anna Łuszczyk-Matyja.

Ciekawa lekcja historii

W dniu 6 listopada 2012 roku uczniowie klas czwartych uczestniczyli w nietypowej lekcji historii, prowadzonej przez panią archeolog - Ilonę Miklas.