• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Rok szkolny 2014/2015

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

1 września 2014r. o godzinie 8.00 mszą świętą w kościele w Koziegłowach rozpoczęto nnowy rok szkolny 2014/2015. Po mszy z kościoła wszyscy uczniowie wyruszyli do szkoły na dalsze uroczystości.

WYCIECZKA W PIENINY

W dniach 2-3 października klasa IIIb i IIIc zebrały się na godz. 7.00 pod szkołą. Wyjechaliśmy z małym opóźnieniem w stronę Pienin. Na początku zwiedziliśmy wozownię i dobrze zachowane ruiny zamku w Niedzicy. Dowiedzieliśmy jakich pojazdów używali  i jak żyli ludzie w przeszłości. Następnie pływaliśmy statkiem po jeziorze Czorsztyńskim. Mogliśmy podziwiać cudowne krajobrazy otaczających nas gór. 

JAK ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ ?

Dnia 14.10.2014 świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klas IIIb i IIIc przygotowali wspólnie program artystyczny poświęcony trudnej pracy nauczycieli i pracowników szkoły. Zawarł on przede wszystkim serdeczne podziękowania i życzenia, wypowiedziane przez młodzież, ...

OTRZĘSINY KLAS I

14 października 2014 roku po raz kolejny w naszej szkole odbył się Dzień Edukacji Narodowej połączony z „Otrzęsinami pierwszaków”.

Uczniowie klasy IIIa przygotowali dla nich pięć konkurencji: ...

„ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE”

Dnia 24 października 2014 roku w naszej szkole obchodzony był Dzień Patrona. W tym roku po raz pierwszy liturgicznie wspominaliśmy św. Jana Pawła II, dlatego też naszą uroczystość połączyliśmy z Mszą św. w kościele parafialnym w Koziegłowach.