rok szkolny 2015/2016

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

1 września 2015 roku w Szkole Podstawowej w Koziegłowach odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016.

Wyprawa - poprawa

18 września Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielem przyrody - panią Urszulą Grabiszewską zorganizował apel z okazji akcji Sprzątania Świata.

„Wyprawa - poprawa” - pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja Sprzątania świata – Polska. Cele i idea akcji zostały przypomniane w prezentacji multimedialnej przygotowanej przez panią Urszulę Grabiszewską.

Święto pieczonego ziemniaka

Jak co roku we wrześniu w naszej szkole obchodzimy święto pieczonego ziemniaka.

Muzeum Wsi Kieleckiej - wycieczka

W dniu 25 września uczniowie klas VIa i VIb pod opieką pań: K.Turoń - Miklas, J. Konopki i M. Nowak wzięli udział w wycieczce do Parku Etnograficznego w Tokarni.

Dzień Chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole dziewczyny postarały się uczcić ten dzień.