Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

Wakacje dobiegły końca. Uczniom i nauczycielom przypomniał o tym pierwszy dzwonek, który rozległ się w szkolnych murach we wtorek, 1 września.

Dzień Języków Europejskich

Nauczyciele Milena Gruszka i Michał Polaczek  zaprosili przedstawicieli Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Katowicach do przeprowadzenia w naszej szkole lekcji dotyczących historii Unii Europejskiej, pracy za granicą, członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Wycieczka edukacyjna

Dnia 06.09.2015 r.  uczniowie klasy III a oraz III b zwiedzili unikalną Elektrownię Wodną Porąbka – Żar  – pierwszy w Polsce i trzeci w Europie zbiornik podziemnej elektrowni szczytowo -pompowej.

Wycieczka edukacyjna

Dnia 09.09.2015r. uczniowie klasy IIc  i IIIc uczestniczyli w wycieczce

do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie.

Fizyka inaczej

Dnia 13 października 2015 r. uczniowie klas IIa i IIb  odwiedzili Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie. Wycieczka miała formę spaceru po parku. Głównym celem było zapoznanie sie z fizyką poprzez ciekawe doświadczenia.