• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++
Jesteś tutaj:Start / RADA PEDAGOGICZNA

RADA PEDAGOGICZNA

Dyrektor szkoły:

mgr Karolina Turoń - Miklas

 Wicedyrektor:

mgr Katarzyna Kucia

 

Nauczyciele:

mgr Violetta Andrusiewicz - edukacja wczesnoszkolna

mgr Marzena Daniel - edukacja wczesnoszkolna

mgr Roksana Szczygieł - edukacja wczesnoszkolna

mgr Marzena Kaim - edukacja wczesnoszkolna

mgr Iwona Laszczyk - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający

mgr Małgorzata Kulak -  edukacja wczesnoszkolna

mgr Elżbieta Sawicka – Niedbała - edukacja wczesnoszkolna

 

mgr Jarosław Trębski- religia

mgr Marzena Włoch - religia

ks. Paweł Cielibała - religia

 

mgr Bogusława Balińska -język polski, historia, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Agata Boroń -język polski, historia

mgr Joanna Konopka - język polski

mgr  Małgorzata Matyja -język polski

mgr  Beata Zemła -język polski, historia

 

mgr Grzegorz Kwoka  - historia, wiedza o społeczeństwie

mgr Magdalena Nowak  -biblioteka

 
mgr Jadwiga Czyż  język niemiecki, język angielski

mgr Milena Gruszka  -język niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel wspomagający

mgr Magdalena Matyja  -język angielski

mgr Monika Pasek  - język angielski

mgr Michał Polaczek  - język angielski

mgr Iwona Saleta  język niemiecki, język angielski

mgr Monika Honc - język angielski 

 

mgr Maria Cwanek  -biologia, przyroda

mgr Urszula Grabiszewska  - przyroda, biologia

mgr Paweł Jankowski - podstawy przedsiębiorczości

mgr Stefania Lech  - geografia, podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie

mgr Joanna Lula - chemia, matematyka

mgr Tomasz Myga - chemia 

mgr Aleksandra Niedziocha - geografia

mgr Urszula Różycka - Nocuń - geografia

 

mgr Katarzyna Kucia  matematyka

mgr Jolanta Królicka matematyka, fizyka

mgr Anna Wiśniewska  matematyka

mgr Jolanta Wyleciał  matematyka

mgr Karolina Turoń – Miklas matematyka, fizyka

 

mgr Marcin Gwardyś - wychowanie fizyczne

mgr Beata Gwardyś - wychowanie fizyczne

mgr Aneta Myrmus - wychowanie fizyczne, nauczyciel wspomagający

mgr Gabriela Nowak - wychowanie fizyczne

mgr Krzysztof Pluciński - wychowanie fizyczne

 

mgr inż. Paweł Włodarczyk - informatyka, technika

mgr Joanna Gorzkowska - technika, informatyka 

 

mgr Anna Łuszczyk – Matyja - muzyka, zajęcia artystyczne

mgr Sabina Sitek - plastyka, zajęcia artystyczne

 

mgr Mirosława Stelmach – Kwoka - rewalidacja, wiedza o kulturze 

mgr Katarzyna Krawczyk - rehabilitacja ruchowa

mgr Elżbieta Sitek - surdopedagog

mgr Marta Czerepińska - psycholog