• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Rok szkolny 2018/2019

Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2018/2019 :

Finaliści Wojewódzkich  Konkursów Przedmiotowych :

  • Kacper Głowacki – Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki dla uczniów dotychczasowych gimnazjów województwa śląskiego  – opiekun mgr Jolanta Królicka,

Laureaci Regionalnych i Powiatowych Konkursów Przedmiotowych :

  • Zuzanna Musialik – laureat IX Regionalnego Konkursu Ortograficznego – opiekun mgr Joanna Konopka,
  • Dominika Stasikowska – laureatXV Regionalnego Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez JSNT – opiekun mgr Iwona Saleta,
  • Ewewlina Wrazidło – laureat XV Regionalnego Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez JSNT – opiekun mgr Iwona Saleta,
  • Franciszek Brzozowski – laureat Regionalnego Konkursu z Języka Angielskiego – opiekun mgr Jadwiga Czyż,
  • Kacper Głowacki – laureat XII Regionalnego  Konkursu z Fizyki dla uczniów oddziałów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019 organizowanego przez  Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych  – opiekun mgr Jolanta Królicka,
  • Sławomir Kluszczyk – laureat XII Regionalnego  Konkursu z Matematyki dla uczniów oddziałów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019 organizowanego przez  Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych – opiekun mgr Jolanta Królicka,
  • Natalia Szewczyk – laureat XVI Regionalnego Konkursu z Języka Polskiego – opiekun mgr Małgorzata Matyja,
  • Kacper Głowacki – laureat  XVI Regionalnego Konkursu z Chemii – opiekun mgr Joanna Lula,
  • Arkadiusz Bielecki – laureat X Regionalnego Konkursu z Przyrody dla uczniów szkół    podstawowych – opiekun mgr Urszula Grabiszewska,
  • Łukasz Szczęsny - laureat XII Regionalnego Konkursu z Historii dla uczniów szkół podstawowych – opiekun mgr Grzegorz Kwoka,
  • Maksymilian Bańdo - I miejsce w XXXI Regionalnych Spotkaniach z Poezją i Prozą „Wrażliwość na słowa” - etap gminny – opiekun mgr Agata Boroń,
  • Maksymilian Bańdo- laureat w XXXI Regionalnych Spotkaniach z Poezją i Prozą „Wrażliwość na słowa” - etap powiatowy – opiekun mgr Agata Boroń,
  • Maksymilian Bańdo – wyróżnienie w XXXI Regionalnych Spotkaniach z Poezją  i Prozą „Wrażliwość na słowa” – etap regionalny  – opiekun mgr Agata Boroń,
  • Łukasz Szczęsny –  III miejsce w XXXI Regionalnych Spotkaniach z Poezją i Prozą „Wrażliwość na słowa” w Koziegłowach – opiekun mgr Joanna Konopka,
  • Zuzanna Szczęsna – wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Starczy – opiekun mgr Joanna Konopka,
  • Łukasz Szczęsny – I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Literackim „Nie zadawalajcie się miernotą”  w Pińczycach – opiekun mgr Joanna Konopka,
  • Bartosz Słociński i Arkadiusz Bielecki – I miejsce drużynowo w powiatowym konkursie ,,Gala Matematyków” – opiekun mgr Jolanta Wyleciał,
  • Arkadiusz Bielecki – I miejsce indywidualnie w powiatowym konkursie ,,Gala Matematyków” – opiekun mgr Jolanta Wyleciał,
  • Julia Boroń – wyróżnienie w eliminacjach Powiatowych do XXXI Regionalnych Spotkań Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”— opiekun mgr Iwona Laszczyk
  • Kacper Głowacki, Anna Matyja, Ewa Ziętek – II miejsce w XI Powiatowym Konkursie „Tercet Matematyczno – Przyrodniczy – opiekun mgr Jolanta Królicka,
  • Wiktoria Konieczniak - laureat IX Powiatowego Konkursu Literackiego „Nie zadawalajcie     się miernotą” – opiekun mgr Małgorzata Matyja,
  • Maksymilian Bańdo - II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Literacko- Plastycznym „Umiem  pięknie czytać” w Kamienicy Polskiej – opiekun mgr Agata Boroń,

Inne konkursy :

  • Franciszek Brzozowski – laureat  konkursu z języka angielskiego OLIMPUSEK – opiekun mgr Jadwiga Czyż,
  • Łukasz Szczęsny –  wyróżnienie w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim  Poezji Patriotycznej „W Kraju Orła Białego” w Kamienicy Polskiej – opiekun mgr Joanna Konopka,
  • Wojciech Szczęsny –  II miejsce drużynowo w Gminnym Konkursie „Czy znasz te lektury”  zorganizowanym dla uczniów klas II - III –opiekun mgr Violetta Andrusiewicz,
  • Ryszard Wcisło, Aleksandra Proszowska, Natalia Sobota, Jakub Paliga – laureaci Konkursu Synapsik – opiekun mgr Roksana Szczygieł,
  • Marcin Skowronek – VIII miejsce w kraju w Konkursie Ogólnopolskim Synapsik – opiekun mgr Marzena Daniel,
  • Dominika Grząś – VIII miejsce w kraju w Konkursie Ogólnopolskim Synapsik – opiekun mgr Marzena Daniel,
  • Maria Jędrusik – XI miejsce w kraju w Konkursie Ogólnopolskim Synapsik – opiekun mgr Marzena Daniel,
  • Lena Kowacka – XIV miejsce w kraju w Konkursie Ogólnopolskim Synapsik – opiekun mgr Marzena Daniel,
  • Daria Klajny  – XIV miejsce w kraju w Konkursie Ogólnopolskim Synapsik – opiekun mgr Marzena Daniel,
  • Marcin Skowronek – III miejsce w szkole w   Konkursie Ogólnopolskim Alfik – opiekun mgr Marzena Daniel,
  • Natalia Feret – III miejsce w Konkursie Recytatorskim „Recytujemy wiersze Izy Skabek” – opiekun mgr Roksana Szczygieł,
  • Natalia Miklas – wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim „Recytujemy wiersze Izy Skabek” – opiekun mgr Roksana Szczygieł,
  • Kamil Dawid – laureat Ogólnopolskiego Konkursu OLIMPUSEK – opiekun mgr Violetta Andrusiewicz,
  • Kamil Dawid –  XXXIX miejsce w woj. śląskim w Ogólnopolskim Konkursie  „ Alfik Matematyczny” – opiekun mgr Violetta Andrusiewicz,
  • Jakub Gołębiewski – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik,  VI miejsce w kraju – opiekun mgr Violetta Andrusiewicz,
  • Wojciech Szczęsny - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik, VI miejsce w kraju – opiekun mgr Violetta Andrusiewicz,
  • Wiktoria Szczęsna – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik, VI miejsce  w kraju – opiekun mgr Violetta Andrusiewicz,
  • Natalia Feret – laureat w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek – opiekun mgr Roksana Szczygieł,
  •  Michał Klim  – II miejsce w konkursie „Gala Matematyków”   w Kamienicy Polskiej – opiekun mgr Anna Wiśniewska,
  • Uczniowie klasy IIIb – II miejsce w konkursie „Tercet matematyczny” w Kamienicy Polskiej – opiekun mgr Anna Wiśniewska,
  • Maksymilian Bańdo – wyróżnienie w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej „W kraju Orła Białego” w Kamienicy Polskiej – opiekun mgr Agata Boroń.

 

Konkursy plastyczne i muzyczne :

  • Joanna Moczulska – III miejsce  w XIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „BAŚNIE I LEGENDY POLSKIE – opiekun mgr Sabina Sitek,
  •  Zuzanna Ziora –  wyróżnienie w XIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „BAŚNIE I LEGENDY POLSKIE – opiekun mgr Sabina Sitek,
  •  Ewa Ziętek –  wyróżnienie w XIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „BAŚNIE I LEGENDY POLSKIE – opiekun mgr Sabina Sitek,
  • Ewa Ziętek – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „POLSCY BOHATEROWIE – ŻOŁNIERZE WYKLĘCI” – opiekun mgr Sabina Sitek,
  • Dominika Grząś –   wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Wiosenne inspiracje z Osikową Doliną” – opiekun mgr Marzena Daniel,
  • Weronika Bąk - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Wiosenne inspiracje z Osikową Doliną” – opiekun mgr Marzena Daniel,
  • Lena Kowacka – II miejsce w  Gminnym Konkursie „Czy znasz te lektury” w  Lgocie Górnej    – opiekun mgr Marzena Daniel,

 

Osiągnięcia sportowe:

  • Kamila Piekarska, Anna Matyja, Wiktor Matyja – II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego i Badmintona w Myszkowie – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Kamila Piekarska – I miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego   i Badmintona  (w grach indywidualnych) – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Anna Matyja – II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego i Badmintona ( w grach indywidualnych) – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Wiktor Matyja – IV miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego   i Badmintona ( w grach indywidualnych) – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Wiktoria Nawara, Karolina Bączyńska – I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt w Lgocie Górnej – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Piotr Słociński, Paweł Flacha – I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym w kategorii chłopców w Lgocie Górnej – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Anna Matyja, Kamila Piekarska – I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt w Lgocie Górnej – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Wiktor Matyja, Oskar Kupis, Maciej Puszczewicz – II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii chłopców w Lgocie Górnej – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Wiktoria Nawara, Karolina Bączyńska – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt  w Koziegłowach – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Piotr Słociński, Paweł Flacha – II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci      w tenisie stołowym w kategorii chłopców  w Koziegłowach – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Anna Matyja, Kamila Piekarska, Alicja Plucińska – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt   w Koziegłowach – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Wiktoria Nawara, Karolina Bączyńska – I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt w Zawierciu – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Anna Matyja, Kamila Piekarska, Alicja Plucińska – II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt w Zawierciu – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Wiktoria Nawara, Karolina Bączyńska – III miejsce w Półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt w Poczesnej – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Anna Matyja – II miejsce w I turnieuj Drewtex Grand - Prix Krzepic w tenisie stołowym ( w grach indywidualnych),
  • Kamila Piekarska – IV miejsce w I turnieuj Drewtex Grand - Prix Krzepic w tenisie stołowym ( w grach indywidualnych) – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Anna Matyja – II miejsce w II turnieju Drewtex Grand - Prix Krzepic w tenisie stołowym ( w grach indywidualnych) – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Anna Matyja – II miejsce w III turnieju Drewtex Grand - Prix Krzepic w tenisie stołowym ( w grach indywidualnych) – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Anna Matyja – II miejsce w IV turnieju Drewtex Grand - Prix Krzepic w tenisie stołowym ( w grach indywidualnych)
  • Anna Matyja – I miejsce w II turnieju TOP – 16  Drewtex Grand - Prix Krzepic  w tenisie stołowym ( w grach indywidualnych) – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Anna Matyja – II miejsce w  klasyfikacji ogólnej turnieju Drewtex Grand - Prix Krzepic w tenisie stołowym ( w grach indywidualnych) – opiekun mgr Aneta Myrmus,
  • Długosz Dominika – I miejsce w grach indywidualnych, Alicja Plucińska – II miejsce   w grach indywidualnych, Wiktor Gwardyś – II miejsce w grach indywidualnych, Emilia Churas –
    IV miejsce w grach indywidualnych w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego i Badmintona – Myszków – opiekun mgr Marcin Gwardyś,
  • Bartłomiej Słociński, Jan Gwardyś, Adam Wiśniewski – I miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Badmintonie w Koziegłowach – opiekun mgr Marcin Gwardyś,
  • Wiktor Gwardyś, Dominik Włodarczyk, Maksymilian Bańdo – II miejsce   w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie w Koziegłowach – opiekun mgr Marcin Gwardyś,
  • Dominika Długosz, Alicja Plucińska, Emilia Churas – I miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie w Koziegłowach – opiekun mgr Marcin Gwardyś,
  • Bartłomiej Słociński, Adam Wiśniewski, Jan Gwardyś – I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Badmintonie w Koziegłowach – opiekun mgr Marcin Gwardyś,
  • Dominika Długosz, Alicja Plucińska, Emilia Churas – II miejsce w Powiatowych igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie w Koziegłowach – opiekun mgr Marcin Gwardyś,
  • Bartłomiej Słociński, Adam Wiśniewski, Jan Gwardyś – I miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Badmintonie w Zawierciu – opiekun mgr Marcin Gwardyś,
  • Bartłomiej Słociński, Adam Wiśniewski, Jan Gwardyś – VI miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Badmintonie w Dąbrowie Górniczej  – opiekun mgr Marcin Gwardyś,
  • I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej z okazji 100-lecia Piłki Ręcznej w Polsce i 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości pod Patronem Poseł  do Europarlamentu Pani Jadwigi Wiśniewskiej i Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Patrycja Kwoka, Anna Matyja, Zuzanna Musialik, Kamila Pilarska, Anna Lamch, Weronika Wiśnicka, Kinga Garczyk, Karolina Miklas, Alicja Plucińska - I miejsce  w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt  – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Dominik Włodarczyk, Michał Urbańczyk, Gabriel Wojdas, Igor Piekarski, Mateusz Firek, Bartosz Puszczewicz, Bartłomiej Cogiel, Wiktor Gwardyś, Mikołaj Morawski, Jakub Skrobarczyk, Ksawery Kubalski - I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców  – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Patrycja Kwoka, Anna Matyja, Zuzanna Musialik, Kamila Pilarska, Anna Lamch, Weronika Wiśnicka, Kinga Garczyk, Karolina Miklas, Alicja Plucińska - I miejsce   w Międzypowiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Starosty Myszkowskiego – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej chłopców z okazji „Dnia Chłopca” – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Maksymilian, Kaźmierski Bartosz, Śmietana Dominik, Urbańczyk Michał, Włodarczyk Dominik, Rudzki Patryk, Morawski Mikołaj, Piekarski Igor, Skrobarczyk Jakub - III miejsce w XIII edycja Międzypowiatowej Amatorskiej Lidze Piłki Halowej MALPIH – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Oliwia Radosz, Patrycja Kwoka, Anna Matyja, Zuzanna Musialik, Kamila Pilarska, Anna Lamch, Weronika Wiśnicka, Kinga Garczyk, Karolina Miklas, Alicja Plucińska - II miejsce
    w Gminnym Turnieju Piłki Halowej Dziewcząt z okazji „Dnia Kobiet” – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Marczyk Zuzanna, Kozłowska Dagmara, Kulka Maria, Gajek Nikola, Maciąg Maja, Szczęsna Zuzanna, Pilarska Kamila, Wiśnicka Weronika, Garczyk Kinga, Alicja Plucińska, Maciąg Bartosz, Jagiełło Dominik, Grzybek Karol, Pilarski Sebastian, Osadnik Kamil, Wiśniewski Adam, Kupis Oskar, Kubalski Ksawery, Gwardyś Wiktor, Lebiocki Bartosz - I miejsce
    w II Gminnych Igrzyskach Lekkoatletycznych GOSiR w Gniazdowie ” – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  •  Dominik Jagiełło - I miejsce w trójboju lekkoatletycznym rocznik 2008  – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Sebastian Pilarski -  I miejsce w trójboju lekkoatletycznym  rocznik 2007 – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Kamila Pilarska - I miejsce w trójboju lekkoatletycznym  rocznik 2005  – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Alicja Plucińska - I miejsce w trójboju lekkoatletycznym  rocznik 2004   – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  •  I miejsce w Turnieju Piłki Halowej chłopców szkół im. Św. Jana Pawła II w Żarkach – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Patrycja Kwoka, Anna Matyja, Zuzanna Musialik, Kamila Pilarska, Anna Lamch, Weronika Wiśnicka, Kinga Garczyk, Karolina Miklas, Alicja Plucińska – I  miejsce  w Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Kamienicy Polskiej – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Patrycja Kwoka, Anna Matyja, Zuzanna Musialik, Kamila Pilarska, Anna Lamch, Weronika Wiśnicka, Kinga Garczyk, Karolina Miklas, Alicja Plucińska - I miejsce     w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt  w Zawierciu – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Patrycja Kwoka, Anna Matyja, Oliwia Radosz, Weronika Wiśnicka, Kinga Garczyk, Karolina Miklas, Alicja Plucińska – II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt   w Żarkach – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Patrycja Kwoka, Anna Matyja, Zuzanna Musialik, Kamila Pilarska, Anna Lamch, Weronika Wiśnicka, Kinga Garczyk, Karolina Miklas, Alicja Plucińska - III miejsce  w Półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Częstochowie – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Gross Maksymilian, Urbańczyk Michał,  Morawski Mikołaj, Piekarski Igor, Skrobarczyk Jakub, Wosik Mateusz, Lis Patryk, Kubalski Ksawery - I miejsce   w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców o Puchar Dyrektora ZS nr 1   w Myszkowie  – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Patrycja Kwoka, Anna Matyja, Zuzanna Musialik, Kamila Pilarska, Anna Lamch, Weronika Wiśnicka, Kinga Garczyk, Karolina Miklas, Alicja Plucińska - I miejsce   w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar  Starosty Częstochowskiego w Kamienicy Polskiej – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Dominik Włodarczyk, Michał Urbańczyk, Gabriel Wojdas, Igor Piekarski, Mateusz Firek, Bartosz Puszczewicz, Bartłomiej Cogiel, Wiktor Gwardyś, Mikołaj Morawski, Jakub Skrobarczyk, Ksawery Kubalski - III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Starosty Częstochowskiego w Kamienicy Polskiej – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Patrycja Kwoka, Anna Matyja, Zuzanna Musialik, Kamila Pilarska, Anna Lamch, Weronika Wiśnicka, Kinga Garczyk, Karolina Miklas, Alicja Plucińska - I miejsce    w Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt  w Dąbrowie Zielonej  – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,

 

Nagrody Indywidualne zawodniczek na turniejach w roku szkolnym 2018/2019:

  • Alicja Plucińska - najskuteczniejsza zawodniczka  w Turnieju Piłki Ręcznej z okazji 100-lecia Piłki Ręcznej w Polsce pod Patronem Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej i Burmistrza G i M Koziegłowy– opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Alicja Plucińska - najlepsza zawodniczka  w Międzypowiatowym Turnieju Piłki Ręcznej    o Puchar Starosty Powiatu Myszkowskiego – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Anna Matyja – najlepsza bramkarka Powiatowego Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Częstochowskiego w Kamienicy Polskiej – opiekun mgr Krzysztof Pluciński,
  • Alicja Plucińska - najlepsza zawodniczka  w  Turnieju Piłki Ręcznej w Dąbrowie Zielonej – opiekun mgr Krzysztof Pluciński.