Działania promujące czytelnictwo

Spotkanie autorskie z Barbarą Rosiek

W ramach realizacji projektu profilaktycznego przeciw uzależnieniom w czwartek, 27 lutego uczniowie klas siódmych, ósmej i liceum wybrali się na przedstawienie pt. „Ćpunka” w wykonaniu Teatru Lektur w Kielcach.

Stajemy się czytelnikami

12 lutego  uczniowie klas I zostali wprowadzeni  w poczet czytelników  naszej szkoły .A wszystko zaczęło się od pogadanki, z której dzieci dowiedziały się dlaczego warto czytać książki i jak je szanować.

Wypożycz książkę na ferie!

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, dlatego warto pomyśleć o ciekawym zagospodarowaniu wolnego czasu.

Upoluj swoją książkę

Nasza szkoła  już po raz trzeci została zakwalifikowana do ogólnopolskiego projektu „Upoluj swoją książkę”, dzięki któremu wszyscy uczniowie mogli za darmo przeczytać 12 bestsellerowch e-booków i audiobooków.

Świąteczne czytanie

W poniedziałek 16 grudnia w naszej szkole odbyło się świąteczne czytanie,