Rada Młodzieżowa

Z inicjatywy Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy Pana Jacka Ślęczki oraz Pani Katarzyny Zychowicz- Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Oświaty Samorządowej powstała Rada Młodzieżowa.

Rada Młodzieżowa tworzona jest przez grupę młodych ludzi ze wszystkich szkól z naszej gminy. Pełni ona rolę reprezentacji  młodzieży  i ma na celu uwrażliwianie władz samorządowych na potrzeby młodych mieszkańców oraz wyrażanie opinii o działaniach organów samorządu terytorialnego w zakresie dotyczącym młodzieży.

W Sali Sesyjnej Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy odbyło się  kilka spotkań  przedstawicieli samorządów uczniowskich wszystkich szkół z gminy Koziegłowy z Panem Burmistrzem Jackiem Ślęczką oraz Dyrektor z Panią Katarzyną Zychowicz. Omówione zostały cele i przedsięwzięcia na kolejne spotkania, uczniowie wraz z opiekunami opracowywali statut Rada Młodzieżowej.