Archiwum 2019/2020

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019r. uczniowie po dwumiesięcznym okresie wakacyjnym spotkali się na uroczystej akademii z okazji inauguracji roku szkolnego w hali sportowej.2 września 2019r. uczniowie po dwumiesięcznym okresie wakacyjnym spotkali się na uroczystej akademii z okazji inauguracji roku szkolnego w hali sportowej.

Narodowe Czytanie

W pierwszych dniach nauki uczestniczyliśmy  w kolejnej odsłonie polskiej akcji  społecznej - Narodowe Czytanie.

Sprzątanie Świata 2019

Akcja "Sprzątanie świata - Polska" to  proste działania, dzięki którym uczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i stajemy się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a w konsekwencji dzięki temu nie zaśmiecamy ani w takim stopniu jak dotąd zużywamy i niszczymy środowiska.

Rajd integracyjny

24 września klasa II liceum zorganizowała rajd do Złotego Potoku. Na wycieczkę zostały zaproszone klasy IA i IB. W rajdzie również wzięli udział opiekunowie: Anna Wiśniewska, Beata Zemła, Urszula Grabiszewska.

Niezwykłe spotkanie

2 października p. Magdalena Matyja zaprosiła Vladislava Datkov  na spotkanie  z uczniami klasy drugiej  i trzeciej naszego liceum . Zaproszony gość  pochodzi z Rosji. Obecnie studiuje geografię i język angielski na specjalizacji nauczycielskiej.