Turniej Piłki Halowej Dziewcząt

15. marca z okazji Dnia Kobiet  w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Halowej Dziewcząt.  Wzięły w nim udział drużyny ze szkół podstawowych w Koziegłowach i Lgocie Górnej.

Rozegrano tylko jeden mecz trwający łącznie 30 minut. W pierwszej połowie trudno było zdobyć bramkę, co wywołało wiele emocji wśród kibiców.

Strzał oddany w 8. minucie przez Alicję Plucińską zmienił wynik na 1:0 dla Koziegłów. Podczas gry mogliśmy podziwiać wiele świetnych akcji.  W drugiej połowie meczu nasze zawodniczki pokazały, na co je stać, padło aż 5 bramek, co dało ostateczny wynik 6:0.

I miejsce zajęła drużyna z Koziegłów, a II drużyna z Lgoty.

Turniej przebiegł sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Bardzo ucieszył nas widok dziewcząt na boisku, liczymy na więcej takich wydarzeń. Gratulujemy obu drużynom.

Naszą szkołę reprezentowały:

Jasik Wiktoria – kapitan (1 bramka)

Kaim Olga – bramkarz

Kaźmierska Natalia

Radosz Oliwia (1 bramka)

Matyja Anna (1 bramka)

Plucińska Alicja (1 bramka)

Milewska Marta (1 bramka)

Garczyk Kinga (1 bramka)

Lamch Anna