Archiwum 2021/2022

Otrzęsiny klasy I

We wrześniu zorganizowaliśmy otrzęsiny dla naszych młodszych koleżanek i kolegów. Przygotowaliśmy im różne zadania do wykonania, aby na koniec PIERWSZOKLASIŚCI w pełnym tego słowa znaczeniu mogli złożyć przysięgę.

Rajd integracyjny

Zgodnie z tradycją naszego liceum, druga klasa zaprosiła pierwszaków na rajd integracyjny.

W tym roku uczniowie odwiedzili park linowy „Jura” w Olszynie, który zbudowany jest na naturalnym drzewostanie,  składa się platform i przeszkód, które  łącznie tworzą 5 tras.

Dzień Chłopaka

30 września dziewczyny z klasy I i II zaprosiły kolegów na wspólny wyjazd z okazji” Dnia Chłopca”. Wszyscy świetnie bawili się na kręglach w Kukubarze, po emocjonujących rozgrywkach zjedli pyszną pizzę.

Dzień Języków Europejskich

We wrześniu uczniowie naszej szkoły celebrowali obchody Dnia Języków Europejskich. Tegoroczny Dzień Języków Europejskich wyglądał jednak trochę inaczej niż dotychczas.

Pomoc To Moc

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Podstawowej uczestniczyli w zajęciach ratunkowo – szkoleniowych przy wsparciu Klubu Sportowego Warriors z Koziegłów, który realizuje zadania finansowane z funduszu prewencyjnego PZU SA  w ramach akcji prewencyjnej Pomoc To Moc  pn. Sportowy ratownik. Młodzież szkolił pan Marcel Kolasa. Szkolenie miało  na celu poprawę bezpieczeństwa,  ochronę zdrowia i było   ukierunkowane na udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu.