LABOLATORIUM PRZYSZŁOŚCI 2022/2023

Osiągnięcia programistyczne w Ogólnopolskim Konkursie InstaLogik

Od dwóch lat uczniowie szkoły aktywnie uczestniczą w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno - Informatycznym InstaLogik.

Domki dla owadów wykonane w pracowni technicznej

Domek dla owadów to doskonały sposób, aby zwabić pożyteczne owady do naszego ogrodu i pomóc im przetrwać chłody. Zobacz, jak uczniowie klas piątych konstruowali Hotele dla owadów.

Nowe technologie - filmy

Zapraszamy do zapoznania się z filmikami wykonanymi przez uczniów naszej szkoły.

Nowe laboratorium przyszłości - pracownia techniczna w Koziegłowach

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Alfreda Szklarskiego w Koziegłowach mogą poznawać tajniki techniki  i korzystać z nowoczesnego laboratorium. Jest to na pewno bardzo ważny krok w nauczaniu i rozwijaniu zainteresowań technicznych naszych uczniów zgodnie z myślą: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam,  pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”   Konfucjusz wypowiedział te słowa ponad dwa tysiące lat temu, a nadal są aktualne.