Jesteś tutaj:Start / RZECZNIK PRAW UCZNIA

RZECZNIK PRAW UCZNIA

Drodzy Uczniowie!

Mam nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, będziecie w naszej szkole czuli się bezpiecznie i będziecie mieli poczucie, że Wasze prawa są szanowane i przestrzegane. Przypominam jednocześnie, że obowiązującym dokumentem w szkole jest Statut, w którym zaznaczono Wasze prawa i obowiązki.

Zadaniem Rzecznika jest bronić praw uczniów i pomagać w tych wszystkich momentach, w których te prawa nie są przestrzegane. Każdy z Was może się zwracać do mnie ze sprawami, w których będzie potrzebował pomocy i wsparcia. Dołożę wszelkich starań, aby znaleźć dobry i pokojowy sposób rozwiązania wszelkich problemów.

Funkcję rzecznika praw ucznia w Zespole Szkół pełni pani Marta Czerepińska.

Kontakt z rzecznikiem możliwy jest poprzez dziennik elektroniczny lub bezpośredni kontakt w sali 10SP w następujące dni:

Poniedziałek 9.50-13.40

Wtorek 9.50-13.20