Ślubowanie klas pierwszych - Otrzęsiny

,,Otrzęsiny" to tradycja od wielu pokoleń, która wzbudza wiele pozytywnych emocji wśród uczniów. Uroczystość pasowania odbyła się 20 września. Podczas spotkania uczniowie klas pierwszych mieli okazję zintegrować się i lepiej poznać.

Klasa 2 LO przygotowała kilka konkurencji, aby młodsi koledzy i koleżanki wykazali, iż są godni bycia uczniem Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie. Kategorie były następujące: familiada, która przysporzyła wszystkim dużo śmiechu, kalambury, które były przekomiczne, mumifikacja oraz uroczysta przysięga. Młodzi ludzie wychodząc otrzymali od starszych kolegów i koleżanek z klasy 2 słodki upominek oraz zostali okrzyknięci nowymi ,,kotami i kocicami" naszego liceum.