Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

Mimo deszczowej pogody na boisku Orlik  w Koziegłowach 15 maja 2023r odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Dzieci w piłce nożnej w kategorii chłopców.

W kategorii grupy starszej do rywalizacji o prymat walczyły drużyny z Żarek, Żarek Letnisko, Myszkowa nr 5 oraz Koziegłów.

W kategorii młodszej do rozgrywek również przystąpiły cztery zespoły: z Żarek, Poraja, Myszkowa nr 3 i Koziegłów.

Mecze zostały rozegrane systemem pucharowym. Po losowaniu par, drużyny, które przegrały mecz walczyły o 3 miejsce, a zespoły, które zwyciężyły walczyły o 1 miejsce. Zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych będą reprezentować powiat myszkowski w rejonowych rozgrywkach, które odbędą się w Zawierciu.

Nasza reprezentacja w grupie młodszej po wygraniu swoich meczy zajęła 1 miejsce, a starsza niestety trzecie.

Skład drużyny młodszej: Dawid Maciej, Sroczkowski Bartosz, Kaźmierski Szymon, Korek Patryk, Musialik Szymon, Wcisło Ryszard, Górecki Dawid, Piątkowski Igor, Dawid Kamil, Kosytarski Jakub, Szczęsny Wojciech.

Skład drużyny starszej.

Lula Michał, Oravec Oskar, Kubalski Oskar, Kolenda Piotr, Skowronek Marcin, Stanowski Karol, Kaczorowski Jakub, Maciąg Bartosz, Gawin Patryk, Kot Mateusz.

Opiekun: Krzysztof Pluciński