Dzień Edukacji Narodowej

15 października o godz.11.00 w hali sportowej Zespołu Szkół odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez  uczniów klas trzecich gimnazjum.Uroczystość uświetnili swoją obecnością Sekretarz Gminy i Miasta Koziegłowy  Pan Krzysztof Bąk, dyrektor Zespołu Szkół Pani Joanna Lula oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Akademię rozpoczęliśmy hymnem szkoły oraz życzeniami skierowanymi do nauczycieli
i pracowników szkoły. Następnie pałeczkę przejęli uczniowie ustanawiając aby głównymi bohaterami uroczystości zostali sami nauczyciele. Przygotowano dla nauczycieli różne konkurencje : karaoke, taniec, zwijanie włóczki oraz zabawę pt.”Wycieczka do zoo”. W jurorów wcielili się uczniowie, którzy komentowali występy nauczycieli. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i na końcu zgodnie stwierdziliśmy, że nasi nauczyciele mają dystans do siebie i potrafią się bawić. Nagrodziliśmy ich gromkimi brawami.

„Wszyscy nasi kochani nauczyciele,

dla uczniów swoich cierpliwości mają wiele.

Za naukę, za trud jaki jest wkładany

przeogromny bukiet życzeń składamy.

Życzenia szczere, prawdziwe, z uczniowskich serc płynące

jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na polskiej łące.”

ZAPRASZAMY DO GALERII