Powitanie Jesieni

23 września uczniowie klas I-III pożegnali słoneczne lato i przywitali piękną, kolorową jesień. W tym roku przygotowano dla Pani Jesieni piękne kapelusze. Takimi modelami mógłby się poszczycić niejeden kreator mody.

Nakrycia głowy przyozdobione zostały kwiatami, listkami, darami ogrodów i lasów. Uczniowie przygotowali także w swoich klasach kąciki przyrody oraz dekorację nie zabrakło także jesiennego kodowania.  W tym dniu najmłodsi uczniowie rozpoczęli także pracę z  Lapbookiem  rodzajem teczki tematycznej i obrazkowej mapy myśli, w której  umieszcza się informacje, ciekawostki, zadania i zagadki na wybrany temat. To wszystko jest przedstawione w ciekawej formie graficznej: przegródek, kieszonek , zakładek , harmonijek czy  mini-książeczek. Trudno więc było nie zauważyć, że jesień zawitała do nas na dobre. Mamy nadzieję, że nie będzie nudna i szara, a wniesie w nasze szkolne życie wiele ciekawych i radosnych chwil.