Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – 01.10.2021r.

Dzień ten ma charakter symboliczny, a jego głównym celem jest przypomnienie tabliczki mnożenia po okresie wakacyjnego odpoczynku od nauki. Uczniowie mają okazję do nadrobienia zaległości i pochwalenia się tytułem „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.

Egzaminy dla uczniów zostały przeprowadzone przez nauczycieli matematyki i edukacji wczesnoszkolnej w klasach III-VIII. Łącznie do egzaminu przystąpiło 226 uczniów, a zdało 116, co stanowi ponad 51% uczestników zabawy. Koordynatorami Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia była Pani Jolanta Wyleciał oraz Pani Marzena Kaim.

Ekspertom gratulujemy, pozostałych uczniów zachęcamy do ćwiczeń. Najważniejsze, aby być „specjalistą od tabliczki mnożenia” na każdej lekcji.