III Ogólnopolska Konferencja Szkoły w Chmurze

28 stycznia w godzinach popołudniowych po raz kolejny spotkaliśmy się wraz z koleżankami i kolegami z innych szkół aby świętować podsumowanie realizacji celów za pierwsze półrocze roku szkolnego 2021/2022. Ze względu na pandemię konferencja odbyła się w formie online.

Główną częścią spotkania była prezentacja filmu podsumowującego nasze osiągnięcia - był to skrócony mix nadesłanych przez nas materiałów. W filmach przedstawiliśmy, co udało nas się zrobić dzięki uczestnictwu w programie, jakie cele zrealizowaliśmy, jak rozwinęliśmy swoje pasje oraz w jakim stopniu zrealizowaliśmy Indywidualne Plany Rozwoju. Oprócz prezentacji filmu odbył się również krótki warsztat dotyczący sposobów wyznaczania i realizacji celów.

Było to dla nas wielkie przeżycie i wspaniałe doświadczenie.

.