UROCZYSTE PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

W dniu 12 stycznia uczniowie klasy 1a oraz 1b odwiedzili bibliotekę szkolną, aby wziąć udział w ważnej uroczystości.

Nauczyciel bibliotekarz opowiedział o tym, w jaki sposób funkcjonuje biblioteka szkolna, co się w niej znajduje oraz zaznajomił najmłodszych z zasadami korzystania z księgozbioru.
Następnie każdy pierwszoklasista został pasowany na czytelnika biblioteki szkolnej zaczarowanym ołówkiem.
Uczniowie dostali pamiątkowy dyplom, słodycz oraz książkę, która od dzisiaj jest ich własnością. Po pasowaniu wszyscy razem złożyli słowa przysięgi.
Towarzyszyła nam wspaniała atmosfera, dzieci zadawały wiele pytań, na które uzyskały odpowiedź od Pani bibliotekarki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, oraz zapraszamy do odwiedzin naszej biblioteki !!