Jesteś tutaj:Start / SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Pierwszy Dzień Wiosny!

PIERWSZY  DZIEŃ WIOSNY to w naszej szkole -  kolorowy zawrót głowy i dzień bez plecaka.

Uczniowie w tym dniu wykazali się dużą kreatywnością w poszukiwaniu „zastępstwa” dla tradycyjnego plecaka. Zeszyty i podręczniki zostały spakowane w wózki dziecięce, kosze na śmieci, walizki, poszewki od poduszek, kosze sklepowe, a nawet wózki do rowerów. Liczyła się pomysłowość i inwencja twórcza, a tego naszym uczniom nie brakuje

Uwaga! Walentynki!

Drodzy Uczniowie!

Hej! Mikołajki!

Mikołaj  ze swoimi elfami i słodkimi prezentami przybędzie w tym roku do naszej szkoły już 5 grudnia. W związku z tym Samorząd Uczniowski tradycyjnie organizuje akcję: Czapka Mikołaja zwalnia od pytania Każdy uczeń naszej szkoły, który 5 grudnia
2023 roku założy czapkę mikołajkową lub będzie posiadał świąteczny element (czapka, rogi renifera, sweterek, szalik, skarpetki ze świątecznym motywem) będzie zwolniony z pytania w tym dniu.

Akcja Góra Grosza

OGÓLNOPOLSKA AKCJA „GÓRA GROSZA”

RUSZYŁA XXIV EDYCJA AKCJI "GÓRA GROSZA" 01.11.2023 - 29.02.2024

Samorząd Uczniowski organizuje w naszej szkole zbiórkę monet w ramach ogólnopolskiej akcji "GÓRA GROSZA". embarassed

Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację pomocy psychologicznej, rzeczowej oraz specjalistycznej opieki dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski. Ogólnopolskim organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom.

PODZIĘKOWANIE

DLA CZŁONKÓW SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO za osiągnięcia w aktywności na rzecz innych ludzi i środowiska szkolnego.

Dziękuję za wkład i zaangażowanie włożone w pracę na rzecz samorządu szkolnego, za aktywny udział w życiu szkoły i za wiele ciekawych pomysłów. Dziękuję za Waszą otwartość na drugiego człowieka i za to, że chętnie pomagaliście najbardziej potrzebującym.

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

Dzisiejsze święto przebiegało w naszej szkole pod znakiem rozgrywek sportowych. Uczniowie rywalizowali między sobą w różnych dyscyplinach sportowych. Były również gry dydaktyczne, planszowe, zabawy integracyjne, spacery oraz lody. Uczniowie oglądali filmy i słuchali muzyki, wykonywali wspólny plakaty pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Walentynki! Walentynki!

Uwaga!

Samorząd Uczniowski organizuje POCZTĘ WALENTYNKOWĄ!!!

Jeśli masz w szkole swoją walentynkę, chcesz komuś złożyć życzenia, kogoś lubisz lub ktoś ci się podoba... PRZYGOTUJ WALENTYNKĘ

Do skrzynki możecie wrzucać kartki, miłe wierszyki itp. Należy pamiętać, aby napisać imię, nazwisko oraz klasę odbiorcy.

Skrzynka będzie ustawiona przy głównym wejściu do szkoły

Rozdanie walentynek – 14 lutego 2023r.

WYŚLIJ WALENTYNKĘ

W tym roku istnieje również możliwość zamówienia dla sympatii utworu muzycznego z dedykacją. Piosenki będą puszczane w dniu 14.02. 2023 podczas przerw.

Specjalne dedykacje można wrzucać do pudełka obok poczty walentynkowej. Dedykacje przyjmują również Zuzanna Marczyk z klasy VIII A i Wiktoria Górecka z klasy VIII B

Uwaga! WOŚP już!

XXXI FINAŁ WOŚP JUŻ WKRÓTCE

Samorząd Uczniowski zaprasza całą społeczność szkolną do włączenia się w akcję:

„Zbiórka fantów na loterię i przedmiotów na licytację WOŚP”

Fantami mogą być: zabawki, książki dla małych i dużych, płyty, gry, puzzle, kalendarze, filiżanki i inne drobiazgi ceramiczne, drobne ozdoby, drobna biżuteria, słodycze… cokolwiek, co mogłoby cieszyć, bawić tych małych i tych dużych.
Podczas 31. Finału zostanie zorganizowana LOTERIA, z której cały dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Przyłącz się do akcji i przekaż fanty!!!

Akcja charytatywna Dzień Piżamy

Akcja charytatywna ,,Dzień Piżamy – obudź w sobie Anioła”

,,Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”.
Flora Edwards

Pomysłodawcą jest Fundacja ,,Gdy Liczy się Czas”, założona przez rodziców dzieci, które chorowały miesiącami lub latami na chorobę nowotworową. Fundacja wspiera dzieci przebywające na oddziałach onkologicznych.